Tapeta magnetyczna w pokoju dziecka

Kategoria: Remon | Tagi: , ,

Tapeta magnetyczna w pokoju dziecka Dzieci wciąż się rozwijają i potrzebują sporej przestrzeni do wyrażania siebie. Zazwyczaj rodzice meczą się z tematem malowania przez dzieci po ścianach kredkami. Tym czasem zamiast nerwów można szybko pozbyć się problemu przy okazji remontując pokój malca. Wystarczy tylko zakupić tapetę i farbę tablicową. Tapetę nakładamy na oczyszczoną powierzchnię i następnie kleimy do ściany. Opamiętamy jednak, aby zwrócić uwagę na wszelkie nierówności lub pęcherzyki powietrza. Dobrze jest nałożoną tapetę wygładzić i wyrównać. Kiedy tapeta mocno przyklei się do ściany wówczas malujemy ją farbą tablicową, jest to swego rodzaju nowinka, ale cieszy się ogromnym powodzeniem. Farbę taką stworzono z myślą o dzieciach, dzięki niej mogą bez przeszkód malować, tworzyć na dowolnej przestrzeni. Ogromną zaletą farby jest fakt, że każdy rysunek można szybko zmazać. Farba taka starcza na długo, więc jest wspaniałym pomysłem do pokoju dziecka na czas jego dorastania. Kiedy tapeta jest już na ścianie malujemy ją farbą i czekamy aż wyschnie. Na farbie można przyklejać magnesy lub malować ją kredami. Co ważne farbę tablicową można użyć nawet na drzwi, ponieważ znakomicie przywiera do drewna. Farba tablicowa dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Tapeta z farbą tablicową to doskonały pomysł na stworzenie oryginalnego wnętrza, a przy tym funkcjonalnego.

Kategorie

O nas

  • Każdy z nas poszukuje swojego miejsca do życia. Z czasem, kiedy stajemy się samodzielni i niezależni chcemy zacząć życie na własny rachunek. Doskonałym sprawdzianem będzie samodzielne zamieszkanie. Do wyboru mamy w tej kwestii dom jednorodzinny lub mieszkanie. Naturalnie pierwsza opcja wiąże się z większym standardem życia, oraz metrażem jednak często jest to nieosiągalny cel. Młodym ludziom wkraczajmy w życie dorosłe łatwiej jest zdecydować się na tańsze mieszkanie.

    Lokum możemy wynająć lub kupić w zależności od zasobności naszego portfela. Musimy jednak pamiętać, że zaczynamy być odpowiedzialny za swoją przestrzeń życiową. Własne mieszkanie posiada wiele atutów, po pierwsze jesteśmy nie zależni nikt nam się nie wtrąca jak mamy żyć, po drugie sami decydujemy, kogo zapraszamy i o jakiej porze. Za nim jednak przestrzeń stanie się wygodnym lokum musimy ją odpowiednio zaaranżować tak, aby była funkcjonalna i odpowiadała naszemu gustowi i stylowi. Najbardziej obecnie popularnym stylem jest na pewno nowoczesność, oraz minimalizm. W małym mieszkaniu nie trzeba nawet wielu sprzętów, aby stworzyć ciekawą przestrzeń. Oprócz mebli ważnym elementem dekoratorskim będą dodatki, oraz kolorystyka. Barwą można optycznie zmniejszać lub powiększać pomieszczenia. Jeśli sami nie posiadamy zmysłu dekoratorskiego możemy skorzystać z gotowych rozwiązań z katalogów.