Kwietnik z drabiny

Kategoria: Remon | Tagi: , ,

Kwietnik z drabiny Często o wystroju naszego domu decydują dodatki. Zazwyczaj są nimi lustra, czy ramki nasze mieszkanie wcale nie musi być standardowe i klasyczne. Jego wartość estetyczna wzrośnie, kiedy postaramy się o kilka elementów wykonanych własnoręcznie. Jednym z pomysłów na odnowienie dizajnu pomieszczenia jest zainstalowanie w nim drabiny, która posłuży, jako kwietnik. Aby wykonać taką dekoracje na początek musimy mieć starą drabinę, tą oczyszczamy i malujemy. Tak zabezpieczony element musi posiadać jeszcze półki na kwiatki w tym celu wycinamy kilka prostokątów i przy pomocy gwoździ montujmy na drabinie. Kwietnik z drabiny jest wspaniałym pomysłem na wyeksponowanie najciekawszych roślin w naszym domu. Możemy go dowolnie przenosić lub zmieniać układ roślin. Co ważne element taki nie jest drogi a zmienia całkowicie wystrój pomieszczenia. Watro kolor samej dekoracji dopasować pod kątem barw w pokoju. Najbardziej popularnym i stonowanym będzie na pewno biel. Kolor ten również wspaniale będzie odbijał zieloną barwę roślin. Co ważne kwietnik przyda się latem, w pokoju może też posłużyć, jako półka na drobiazgi czy nawet książki, ponieważ jest bardzo funkcjonalny. Jeśli zastosujemy taką dekoracje na pewno każdy będzie nam zazdrościł pomysłowości. We wnętrzu liczy się przecież element zaskoczenia, nasze mieszkanie na pewno będzie innowacyjne.

Kategorie

O nas

  • Każdy z nas poszukuje swojego miejsca do życia. Z czasem, kiedy stajemy się samodzielni i niezależni chcemy zacząć życie na własny rachunek. Doskonałym sprawdzianem będzie samodzielne zamieszkanie. Do wyboru mamy w tej kwestii dom jednorodzinny lub mieszkanie. Naturalnie pierwsza opcja wiąże się z większym standardem życia, oraz metrażem jednak często jest to nieosiągalny cel. Młodym ludziom wkraczajmy w życie dorosłe łatwiej jest zdecydować się na tańsze mieszkanie.

    Lokum możemy wynająć lub kupić w zależności od zasobności naszego portfela. Musimy jednak pamiętać, że zaczynamy być odpowiedzialny za swoją przestrzeń życiową. Własne mieszkanie posiada wiele atutów, po pierwsze jesteśmy nie zależni nikt nam się nie wtrąca jak mamy żyć, po drugie sami decydujemy, kogo zapraszamy i o jakiej porze. Za nim jednak przestrzeń stanie się wygodnym lokum musimy ją odpowiednio zaaranżować tak, aby była funkcjonalna i odpowiadała naszemu gustowi i stylowi. Najbardziej obecnie popularnym stylem jest na pewno nowoczesność, oraz minimalizm. W małym mieszkaniu nie trzeba nawet wielu sprzętów, aby stworzyć ciekawą przestrzeń. Oprócz mebli ważnym elementem dekoratorskim będą dodatki, oraz kolorystyka. Barwą można optycznie zmniejszać lub powiększać pomieszczenia. Jeśli sami nie posiadamy zmysłu dekoratorskiego możemy skorzystać z gotowych rozwiązań z katalogów. szafy naroźne na wymiar