Remont ścian- luksfery

Kategoria: Remon | Tagi: , ,

Remont ścian- luksfery Jeśli poszukujesz nie banalnego rozwiązania do swojego mieszkania powinieneś przemyśleć zastosowanie luksferów. Dzięki nim nie tylko wzbogacimy przestrzeń, ale też ją doświetlimy kolorowym światłem. Luksfery nie muszą być tylko dekoracją łazienki, coraz częściej występują również w salonach, jako cudowna dekoracja. Luksfery stały się modnym terenem w nowoczesnym budownictwie. Cieszą się powodzeniem, ponieważ posiadają wiele atutów. Po pierwsze są bardzo estetyczne. Aby wydobyć ich piękno powinniśmy wyeksponować je na głównej ścianie wówczas będą przykuwały wzrok. Luksfery są także bardzo funkcjonalne, ponieważ doświetlają ciemne pomieszczenia. Posiadają one także rożne kolory, dzięki czemu możemy je dostosować do wnętrza i palety barw tutaj obowiązującej. Nie zapominajmy też, że luksfery wyciszają przestrzeń, więc działają akustycznie. Sam montaż dekorów jest banalny luksfery sklejamy za pomocą zaprawy. Drugim sposobem na zamontowanie pustaków w pokoju jest użycie bez zaprawowych ścianek. W takim wypadku korzystamy ze specjalnych profili wykonanych z drewna. Pustaki montujemy do ramy za pomocą odpowiednich zaczepów. Ta metoda jest nie tylko szybka, ale i bardzo czysta w wykonaniu. Luksfery dają duże możliwości, choć dawniej kojarzone były jedynie z blokowiskami, dziś mają całkiem inne zadanie, czyli zdobią ściany wewnętrzne. Dzięki ciekawym kształtom nasze pokoje mogą nabrać całkiem innego wymiaru.

Kategorie

O nas

  • Każdy z nas poszukuje swojego miejsca do życia. Z czasem, kiedy stajemy się samodzielni i niezależni chcemy zacząć życie na własny rachunek. Doskonałym sprawdzianem będzie samodzielne zamieszkanie. Do wyboru mamy w tej kwestii dom jednorodzinny lub mieszkanie. Naturalnie pierwsza opcja wiąże się z większym standardem życia, oraz metrażem jednak często jest to nieosiągalny cel. Młodym ludziom wkraczajmy w życie dorosłe łatwiej jest zdecydować się na tańsze mieszkanie.

    Lokum możemy wynająć lub kupić w zależności od zasobności naszego portfela. Musimy jednak pamiętać, że zaczynamy być odpowiedzialny za swoją przestrzeń życiową. Własne mieszkanie posiada wiele atutów, po pierwsze jesteśmy nie zależni nikt nam się nie wtrąca jak mamy żyć, po drugie sami decydujemy, kogo zapraszamy i o jakiej porze. Za nim jednak przestrzeń stanie się wygodnym lokum musimy ją odpowiednio zaaranżować tak, aby była funkcjonalna i odpowiadała naszemu gustowi i stylowi. Najbardziej obecnie popularnym stylem jest na pewno nowoczesność, oraz minimalizm. W małym mieszkaniu nie trzeba nawet wielu sprzętów, aby stworzyć ciekawą przestrzeń. Oprócz mebli ważnym elementem dekoratorskim będą dodatki, oraz kolorystyka. Barwą można optycznie zmniejszać lub powiększać pomieszczenia. Jeśli sami nie posiadamy zmysłu dekoratorskiego możemy skorzystać z gotowych rozwiązań z katalogów.