Farba tablicowa na drzwi

Kategoria: Wnętrza | Tagi: , ,

Farba tablicowa na drzwi Najczęściej remontowanym pomieszczeniem w każdym mieszkaniu jest pokój dziecka. Remonty w tym przypadku dotyczą przede wszystkim malowania ścian, ponieważ maluchy nagminnie je zarysowują kredkami lub mazakami. Plamy takie trudno jest zmyć a pokój nie wygląda dobrze. Zamiast toczyć wojnę z dzieckiem o nie brudzenie ścian możemy pokusić się o zastosowanie pewnego patentu w naszym mieszkaniu. Mianowicie wystarczy tylko drzwi dziecka pomalować farbą tablicową. Farba ta znakomicie przywiera do drewna i może służyć nawet przez kilka lat. Dzięki takiej farbie malec może do woli pisać i malować po drzwiach. Jeśli chodzi o czyszczenie powierzchni, spisze się tutaj gąbka namoczona wodą. Utrzymanie czystości jest tutaj banalne a dziecko w końcu zyska przestrzeń do wyrażania siebie. Farba tablicowa, co ważne dostępna jest w kilku kolorach, co czyni ją jeszcze bardziej ciekawym pomysłem na wnętrze. Małe dzieci mogą na niej tworzyć rysunki z kolei starsze zapisywać ważne sprawy, plan lekcji. Farba tablicowa jest wspaniałym dodatkiem do każdego pomieszczenia w mieszkaniu, w pokoju dziecka jest jednak najbardziej funkcjonalna. Wiele atrybutów farby tablicowej sprawia, że coraz częściej wykorzystywana jest, jako dekor do pomieszczeń, oraz element wyposażenia drzwi czy blatów na stolikach. Jeśli zależy nam na ciekawym pokoju i miejscu dla dziecka pomyślmy o takiej farbie.

Kategorie

O nas

  • Każdy z nas poszukuje swojego miejsca do życia. Z czasem, kiedy stajemy się samodzielni i niezależni chcemy zacząć życie na własny rachunek. Doskonałym sprawdzianem będzie samodzielne zamieszkanie. Do wyboru mamy w tej kwestii dom jednorodzinny lub mieszkanie. Naturalnie pierwsza opcja wiąże się z większym standardem życia, oraz metrażem jednak często jest to nieosiągalny cel. Młodym ludziom wkraczajmy w życie dorosłe łatwiej jest zdecydować się na tańsze mieszkanie.

    Lokum możemy wynająć lub kupić w zależności od zasobności naszego portfela. Musimy jednak pamiętać, że zaczynamy być odpowiedzialny za swoją przestrzeń życiową. Własne mieszkanie posiada wiele atutów, po pierwsze jesteśmy nie zależni nikt nam się nie wtrąca jak mamy żyć, po drugie sami decydujemy, kogo zapraszamy i o jakiej porze. Za nim jednak przestrzeń stanie się wygodnym lokum musimy ją odpowiednio zaaranżować tak, aby była funkcjonalna i odpowiadała naszemu gustowi i stylowi. Najbardziej obecnie popularnym stylem jest na pewno nowoczesność, oraz minimalizm. W małym mieszkaniu nie trzeba nawet wielu sprzętów, aby stworzyć ciekawą przestrzeń. Oprócz mebli ważnym elementem dekoratorskim będą dodatki, oraz kolorystyka. Barwą można optycznie zmniejszać lub powiększać pomieszczenia. Jeśli sami nie posiadamy zmysłu dekoratorskiego możemy skorzystać z gotowych rozwiązań z katalogów.