Remont salonu

Kategoria: Remon | Tagi: , , ,

Remont salonu Salon jest najczęściej remontowanym pomieszczeniem w naszym domu, wynika to z faktu częstego przesiadywania w pokoju, oraz niszczenia się ścian. Jeśli nasz salon wygląda bardzo standardowo i chcemy nadać mu klasy powinniśmy pomyśleć o remoncie. Salon musi być nie tylko wygodny, ale i funkcjonalny. W mieszkaniach zazwyczaj salon pełni opcji wypoczynkową, ale nie tylko stanowi także sypialnie członków rodziny. Wszystko jednak można połączyć ze sobą tak, aby było funkcjonalnie i wystawnie. Na początek musimy pomyśleć o kolorze. Nie bawmy się w jaskrawe kolory czy intensywne zielenie te pomniejszą pokój i trudno dobrać do nich dodatki. Najbardziej popularnym kolorem jest biel i pastele te pasują do każdego wnętrza i są bardzo uniwersalne. Jeśli pokój jest zbyt jasny możemy go przełamać pasami na ścianie lub ciekawą dekoracją ścienną. Chodzi bynajmniej o to, aby nie przesadzać z fakturą i kolorem. Kolejnym punktem remontu będzie wymiana umeblowania lub zmiana obicia. Jeśli brakuje nam funduszy na nowe sprzęty możemy wybrać tańszą opcje i obić sprzęty nowym materiałem. Znakomicie do jasnych ścian będą nadawać się jasne beże lub brązy. Aby pomieszczenie było funkcjonalne powinniśmy ustawiać w salonie wygodne siedzisko, stolik do kawy oraz małą szafkę pod tv. Nie zagracamy pomieszczeń, ponieważ wówczas wydają się być małe i nie ciekawe.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kategorie

O nas

  • Każdy z nas poszukuje swojego miejsca do życia. Z czasem, kiedy stajemy się samodzielni i niezależni chcemy zacząć życie na własny rachunek. Doskonałym sprawdzianem będzie samodzielne zamieszkanie. Do wyboru mamy w tej kwestii dom jednorodzinny lub mieszkanie. Naturalnie pierwsza opcja wiąże się z większym standardem życia, oraz metrażem jednak często jest to nieosiągalny cel. Młodym ludziom wkraczajmy w życie dorosłe łatwiej jest zdecydować się na tańsze mieszkanie.

    Lokum możemy wynająć lub kupić w zależności od zasobności naszego portfela. Musimy jednak pamiętać, że zaczynamy być odpowiedzialny za swoją przestrzeń życiową. Własne mieszkanie posiada wiele atutów, po pierwsze jesteśmy nie zależni nikt nam się nie wtrąca jak mamy żyć, po drugie sami decydujemy, kogo zapraszamy i o jakiej porze. Za nim jednak przestrzeń stanie się wygodnym lokum musimy ją odpowiednio zaaranżować tak, aby była funkcjonalna i odpowiadała naszemu gustowi i stylowi. Najbardziej obecnie popularnym stylem jest na pewno nowoczesność, oraz minimalizm. W małym mieszkaniu nie trzeba nawet wielu sprzętów, aby stworzyć ciekawą przestrzeń. Oprócz mebli ważnym elementem dekoratorskim będą dodatki, oraz kolorystyka. Barwą można optycznie zmniejszać lub powiększać pomieszczenia. Jeśli sami nie posiadamy zmysłu dekoratorskiego możemy skorzystać z gotowych rozwiązań z katalogów. klasy antywłamaniowości